Dance show formacia DVK:
Jessy vláčik
Choreograf: Alena Majeríková
1.miesto Majstrovstvá Slovenska, 7.miesto MS Riesa, Nemecko
Dance show formácia JVK:
Prales
Choreograf: Ivana Slaná
1.miesto MSR, 9. miesto MS – Dunajuvaros – Maďarsko
9.miesto SP Riesa – Nemecko
Dance show Formácia HVK:
Reťazenie
Choreografia: Ivana Slaná
1.miesto MSR, 7.miesto MS Dunajuvaros – Maďarsko
19.miesto SP Riesa Nemecko
Dance show skupina DVK:
Trpaslici
Choreograf: Eva Ohraďanová /Karlíková/ 3.miesto MSR,
Modelky
Choreograf: Alena Majeríková
4.miesto MSR, 11.miesto MS Riesa Nemecko
Dance show skupina JVK:
Matky
Choreograf: Ivana Slaná
1.miesto MSR, 3. miesto MS Dunajuvaros – Maďarsko
2.miesto SP Riesa Nemecko
Prieskumníci
Choreograf: Ivana Slaná
4.miesto MSR
Dance show skupina HVK:
Vo Vetre
Choreografia: Ivana Slaná
1.miesto MSR, 7.miesto MS Dunajuváros – Maďarsko
Kompozícia JVK:
Ako to chodí na súde
Choreograf: Alena Majeríková
1.miesto Majstrovstvá Slovenska
Kompozícia JVK:
Agenti
Choreograf: Ivana Slaná
2.miesto Majstrovstvá Slovenska
Dance show duo DVK:
Mistr Basu
Choreograf: Alena Majeríková
3.miesto MSR, 7.miesto MS Riesa Nemecko
Tanečnéčky: Slávka Janičinová, Nikola Mojtová
Väzni
Choreograf: Eva Ohraďanová
5.mieto MSR
Tanečníčky: Saška Urbancová, Alenka Vechterová
Nezbedníčky
Choreograf: Mirka Iľanovská
8.miesto MSR
Tanečníčky: Veronika Hanákova, Nina Ďurišová
Vojačkovia
Choreograf: Eva Ohraďanová
9.miesto Majstrovstvá Slovenska
Tanečnícky: Martina Raková, Andrea Veselovská
Dance show duo JVK:
Harmónia v kontraste
Choreograf: Ivana Slaná
2.miesto MSR, 11.miesto MS Dunajuvaros – Maďarsko
Tanečníčky: Nikola Chovanová, Lucia Drenková
Cigánky
Choreograf: Ivana Slaná
4.miesto MSR,18.miesto MS Dunajvaros – Maďarsko
Tanečníčky: Radka Valientková, Janka Paukovčeková
Moslimky
Choreograf: Eva Ohraďanová
9.miesto MSR
Tanečníčky: Maruška Šenšelová, Lenka Kunská
Maliari
Choreograf: Ivana Slaná
6.miesto Majstrovstvá Slovenska, 9.miesto MS Riesa Nemecko
Tanečníčky: Deniska Šedová, Veronika Šípková
Dance show duo HVK:
Ritual
Choreograf“ Eva Ohraďanová
1.miesto MSR
Tanečníčky: Iva Palenčárová, Vika Kozáková
Dance show duo HVK:
Záznam okamihu
Choreograf: Iva Palenčárová
2.miesto MSR
Tanečníčky: Zuzka Iľková, Aďa Krajčová
Dance show sólo DVK:
Jazzman
Choreograf: Alena Majeríková
1.miesto Majstrovstvá Slovenska,
Tanečník: Saška Urbancová
Na lúke
Choreograf: Alena Majeríková
3.miesto MSR
Tanečníčka: Slávka Janičinová
Slimák
Choreograf: Alena Majeríková
10.miesto MSR
Tanećníčka: Nikola Mojtová
Chrum , Chrum
Choreograf: Ľubica Chlebová
14. miesto MSR
Tanečníčka: Nina Ďuriďová
Spiaca Alenka
Choreograf: Eva Ohraďanová
11.miesto MSR
Tanečníčka: Alenka Vechterová
Rocker Lukáš
Choreograf: Eva Ohraďanová
Úćastník Majstrovstiev Slovenska, 6.miesto MS Riesa Nemecko
Tanečník: Lukáš Poruben
Dance show sólo JVK:
Vlnka
Choreograf: Ivana Slaná
5.miesto MSR, 18 miesto SP Dunajvaros – Maďarsko
Tanečníčka: Lucka Drenková
Sirota
Choreograf: Eva Ohraďanová
3.miesto MSR, 12. Miesto SP Dunajuvaros – Maďarsko
Tanečníčka: Mária Šenšelová
Chaplin
Choreograf“ Eva Ohraďanová
4.miesto MSR, 4. miesto SP Dunajuvaros – Maďarsko
6.miesto MS Riesa Nemecko
Tanečníčka: Deniska Šeďová
Prečo si mi ušila také dlhé nohavice
Choreograf :Eva Ohraďanová
11.miesto MSR
Tanečník: Veronika Šípková
Dievča s hadom
Choreograf: Ivana Slaná, Mia Majeríková
6.miesto Majstrovstvá Slovenska
Tanečníčka: Pauvlínka Brtáňová
Talianka
Choreograf: Eva Ohraďanová
15.miesto MSR
Tanečníčka: Radka Valientková
Túžba
Choreofraf: Eva Ohraďanová
12. miesto MSR
Tanečníčka: Broňa Gloneková
Dance show sólo HVK:
Vášeň
choreograf: Eva Ohraďanová
4.miesto MSR,
Tenečníčka: Vika Kozáková
Nevesta hôľ
Choreograf: Eva Ohraďanová
5.miesto MSR
Tanečníčka: Peťa Bartánusová
Mia
Choreograf: Mia Majeríková
2.miesto MSR
Tanečníčka: Mia Majeríková
Vysvetlivky:
MSR – Majstrovstvá Slovenska
MS – Majstrovstvá sveta
ME – Majstrovstvá Europy
SP – Svetovy pohár